Actualitateacum 6 ani
Cei 9 pacienții infectați cu COVID-19, internați la Spitalul Municipal, vor fi mutați în clădirea Spitalului Vechi din Blaj
Luni, 1 iunie 2020, toți pacienții infectați cu COVID-19, internați la Spitalul Municipal, vor fi mutați în clădirea Spitalului Vechi din Blaj, situată pe strada Republicii,...