Actualitateacum 9 ani
Scrisoare de mulțumire a unei doamne din Blaj adresată Inspectoratului de Jandarmi Alba: „Vă mulțumesc din suflet și sunt mândră, că în țara noastră, sunt instituții ca Jandarmeria!”
Aceste cuvinte încheie o scrisoare de mulţumire adresată Inspectoratului de Jandarmi Județean Alba de către o doamnă, scrisoare prin care aceasta îşi exprimă aprecierea faţă de...